Promocja na klimatyzator z montażem Mitsubishi MSZ-SF25VE 2,5 kW w cenie 3350.Tylko teren Wrocławia.

        Klimatyzator Mitsubishi Kompakt MSZ-SF25VE 2,5 kW

          w cenie z montażem 3350 zł. ( cena katalogowa 980 euro)

      partner mitsubishi

Informacje o produkcie:

Do energooszczędnej klimatyzacji bardzo małych, ale także większych pomieszczeń znakomicie nadają się kompaktowe modele ścienne, które dostępne są w sześciu indeksach wydajności od 1,5 kW do 5,0 kW   wydajności chłodniczej. Dzięki niewielkim wymiarom harmonijnie

dopasowują się one do wystroju wnętrza.

Są prawie niedostrzegalne także dlatego, że pracują bardzo cicho. W przypadku urządzeń MSZ-SF25 i MSZ-SF35 poziom hałasu wynosi zaledwie 19 dB (A). Opatentowany wylot powietrza Dual Air Guide pozwala na chłodzenie bez przeciągów, a zarazem optymalny rozdział powietrza w trybie grzania.Nowocześnie wyglądające modele ścienne mogą być używane nie tylko w systemie Single Split, ale także w połączeniu z inwerterami Multi Split.

Do każdego urządzenia zewnętrznego Multi Split można podłączyć od   dwóch do ośmiu urządzeń wewnętrznych o różnym indeksie wydajności, aby klimatyzować wiele pomieszczeń jednego budynku z mocą stosowną do potrzeb. Dzięki nowemu zestawowi LEV, który pozwala na podłączanie  tych jednostek do systemów City Multi VRF, mogą one być montowane także w większych obiektach  handlowych, biurowych czy hotelowych.Klimatyzator ścienny Mitsubishi seria M MSZ-SF25VE/MUZ-SF25VE
Klimatyzator ścienny Mitsubishi MSZ-SF25VE/MUZ-SF25VE zapewnia wysoką oszczędność energii  przy bardzo dobrych efektach. Powietrze w pomieszczeniu zostaje równomierne rozprowadzane dzięki automatycznym, poziomym żaluzjom, natomiast o zdrowe powietrze zadba filtr katechinowy, dzięki któremu usunięte zostają przykre zapachy, ale również zapobiega rozwojowi grzybów i wirusów.
MSZ-SF25VE/MUZ-SF25VE to maksimum oszczędności, poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii inwerterowych. Regulacja obciążeń urządzeń odbywa się automatycznie, zgodnie z zapotrzebowaniem. Dodatkowo urządzenie posiada tryb I Save umożliwiający przywrócenie preferowanej, ustawionej wcześniej temperatury, po naciśnięciu jednego przycisku na pilocie.

Co więcej Mitsubishi wprowadziło opcjonalny system nowej generacji MELCloud, oparty na kontroli przez chmury danych. Usługa gwarantuje sterowanie urządzeniami w danym obiekcie z dowolnego miejsca na świecie. Niezbędne do tego jest podłączenie przez adapter WiFi Mitsubishi Electric. Dzięki MELCloud możliwe jest ustawienie temperatury docelowej, dyżurnej, godziny włączenia/wyłączenia urządzenia, trybów pracy, prędkości wentylatora.

Dane techniczne:

Moc chłodnicza (kW): 2,5 (0,9 – 3,4)
Moc grzewcza (kW): 3,2 (1,0 – 4,1)
SEER Chłodzenie: 7,6
SCOP Grzanie: 4,4
Klasa efektywności energetycznej chłodzenie/grzanie: A++ / A+
Wydatek powietrza w trybie chłodzenia (m3/h) Niski / Wysoki: 192 / 432
Poziom hałasu dB(A) Niski / Wysoki: 19 / 36
Wymiary (mm) Szerokość x Głębokość x Wysokość: 798 x 195 x 299
Masa (kg): 10

Urządzenia dostępne od ” ręki „

Na terenie Wrocławia i w obrębie do 20 km podana cena

z montażem freonowym do 3 mb instalacji chłodniczej.

Zaufaj fachowcom w branży:

 

autoryzacja

certyfikat mitsubishi

certyfikat mitsubishi

 Jesteś zainteresowany innym klimatyzatorem lub pompą ciepła ?

Wyślij formularz z informacjami o inwestycji,

a otrzymasz gotową wycenę :

                  

                                       formularz

Zobacz ofertę na nasze usługi :

1